wtorek, 27 marca 2012

wernisaż wiosną 2011 ...

... wystawa naszych prac w pobliskim Banku, brało w niej udział kilku twórców, jednak największym powodzeniem cieszyły się kopie obrazów olejnych dawnych mistrzów, wykonane przez artystę z ogromnym dorobkiem, współtworzącego i na stałe współpracującego z Galerią Konar.6 komentarzy:

 1. kopie obrazów dawnych mistrzów cieszą się powodzeniem od stuleci :) co jakiś czas wracam do powieści "Czym skorupka..." Robertsona Daviesa, w której autor bardzo zajmująco opowiada o pewnym malarzu-kopiście ...

  OdpowiedzUsuń
 2. To bardzo trudna sztuka i trzeba wielu lat doświadczeń, żeby malować naprawdę dobre kopie, a nie tylko obrazy inspirowane danym dziełem. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :)
  Może się zdarzyć, że gdy drzwi do ND będą się zamykać, my będziemy się gromadzić wokół Twoich, EKK, sztalug, przed makami i dziełami dawnych mistrzów, jakieś fotele i serwis kawowy 24-osobowy by się przydały, albo ustawimy sztalugi i same weźmiemy się do pracy pod Twoim przewodnictwem :)
  To by dopiero było przedsięwzięcie!
  Pod hasłem: Malwowanie po ekranie!!!

  Chyba jest mały problem z godziną publikowania wpisu. Ja swój wczoraj umieszczałam około 23-ej, a widzę zapis 02:50 PM...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) świetny pomysł, możemy spotykać się wirtualnie i malować, zapraszam również w realu na plener :)

   Usuń
 4. Ewa, jak to malarka - o czasie zapomina.
  Doskonały pomysł Meliso z tymi spotkaniami.
  Jest serwis, jest przepiękne duże,pełne obrazów, jasne miejsce na spotkania.
  Gdybyśmy chciały szukać inspiracji jest piękny ogród pełen kwiatów i uroczy lasek z romantyczną polanką. Jest też meksykańskie patio i altanka opleciona różami no i tradycyjny stolik pod drzewami.
  No i co najważniejsze - są dwa urocze psiska które dodają domowi ciepła i sprawiają, że żyje swoim życiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, cieszę się, że podobało Ci się u nas, ja równie wspaniale wspominam Twój pobyt :))) ... zapraszamy powtórnie :)

   Usuń